Zdielaj

Barrisol-Originál v Exclusive magazíne

01.09.2017

50 ročná tradícia Barrisol-Original dorazila aj na Slovensko

Jedinečná technológia, inovatívny prístup, dekorácia stien a stropov, ktorú môžete dosiahnuť len s technikou Barrisol, ktorá k nám konečne dorazila až Francúzska. Vdýchnite svojmu interiéru luxus a technológiu, ktorú bude obdivovať každý váš návštevník. U našich západných susedov vyráža Barrisol dych už niekoľko rokov.

Snímka obrazovky 2015-10-22 o 11.11.30

Bezkonkurenčná technológia

Barrisol je jedinečná technológia špeciálnej PVC fólie, ktorá sa napína pod stálym teplom 50 C a upína sa do obvodových hlinených líšt.  Jej jedinečnosť spočíva v dokonale napnutej rovine bez akýchkoľvek nedokonalostí. Jej vlákna sú vytvorené pomocou nanotechnológie, vďaka ktorej je pri svojej hrúbke cca 0,03 mm pevná a udrží dokonca váhu dospelého človeka. Medzi jej základné prednosti patrí pamäťová schopnosť, takže sa vždy vráti do pôvodnej formy a teda do dokonalej roviny.

Každý kus PVC fólie je jedinečný a originálny a vyrába sa na základe požadovaného prevedenia a rozmerov, ktoré sú pre vás šité na mieru. S PVC fóliou môžete vyrovnať nedokonalé stropy alebo steny, taktiež ozdobiť schodiská, či iné priestory alebo jednoducho ozvláštniť priestor.


_MG_8755
Technológia Barrisol vám umožní sledovať nočnú oblohu aj počas
slnečného dňa a to napríklad z bazéna vášho wellness.


Dekorácii sa medze nekladú

Okrem všetkých vyššie spomínaných technológií, výhodou Barrisolu je variabilnosť prevedení samotných fólií. Je len na vás, či si vyberiete matnú bielu alebo naopak luxusnú lesklú čiernu, alebo vás zvábi imitácia dreva, ktorá dodá vášmu interiéru teplo domova. Výhodou Barrisolu je schopnosť premeniť sa na všetko čo chcete. Lesklé, matné povrchy, imitácie dreva, betónu alebo náhrada stropného zrkadla, pri ktorom nehrozí rozbitie.

Čistá práca

Technológia Barrisol má výhodu v porovnaní s inými dekoračnými a funkčnými technikami v tom, že pri práci nevzniká neporiadok a tak môže inštalácia prebehnúť aj v zariadených interiéroch bez poškodenia nábytku. Montáž Barrisolu je časovo nenáročná a teda 30 m2 je možné zvládnuť za cca pól dňa.

_MG_0067
Súkromný wellness bazén kotrý krásne oživil svetelný strop 
za použitia technológie napínaných stropov Barrisol .

Barrisol-Original jedine od spoločnosti Sokolbau s.r.o.

Práce s PVC fóliami Barrisol môže vykonávať len jeden certifikovaný dodávateľ na Slovensku a tým je spoločnosť Sokolbau s.r.o., ktorý ako prvý získal právo na montáž od dcérskej francúzskej spoločnosti CS Lyon Praha s.r.o. V každej krajine má výhradné právo len jedna spoločnosť, v dôsledku čoho vznikajú rôzne falzifikáty.